DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
28.01.2011
Dnia 27 stycznia br., w obecności Dowódcy Garnizonu Warszawa gen. bryg. Wiesława Grudzińskiego oraz Szefa Szkolenia DGW płk dypl. Krzysztofa Ksenia, odbyło się zakończenie szkolenia elewów służby przygotowawczej pułkowego Ośrodka Szkolenia

Dnia 27 stycznia br., w obecności Dowódcy Garnizonu Warszawa gen. bryg. Wiesława Grudzińskiego oraz Szefa Szkolenia DGW płk dypl. Krzysztofa Ksenia, odbyło się zakończenie szkolenia elewów służby przygotowawczej pułkowego Ośrodka Szkolenia Podstawowego i Specjalistycznego. Podczas uroczystej zbiórki odczytano rozkaz o wyróżnieniu najlepszych za wzorowe i bardzo dobre wykonywanie obowiązków służbowych. Dowódca Garnizonu osobiście wręczył pisma pochwalne i listy gratulacyjne wyróżnionym żołnierzom. Wszyscy żołnierze otrzymali także certyfikaty o ukończeniu szkolenia przygotowawczego.

 
Na zakończenie uroczystości, w swoim wystąpieniu gen. bryg. Wiesław GRUDZIŃSKI pogratulował żołnierzom odbycia szkolenia w ramach służby przygotowawczej oraz podziękował za zaangażowanie i trud włożony w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Dowódca Garnizonu stwierdził także, że dzięki właśnie zakończonemu szkoleniu stali się dobrymi kandydatami do służby w Narodowych Siłach Rezerwowych, a w przyszłości także do zawodowej służby wojskowej. Blisko połowa szkolonych już podpisała kontrakty do służby w NSR.


galeria >>>

JW2420


Klub DGW Dla szkół
Linki społecznościowe DGW na facebook DGW na Instagram DGW na YouTube DGW na flicr DGW na Twitter