DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
08.06.2018
W tym roku, pierwsze miejsce w konkurencji drużynowej i puchar dowódcy Garnizonu Warszawa w biegach na orientację wywalczyła 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia, pokonując osiem pozostałych drużyn biorących udział w mistrzostwach.

Zawody rozgrywały się na terenie Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego w Mrągowie i wzięło w nich udział 35 zawodników i zawodniczek.

Drużynie z Sieradza ustąpiła reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia (10 pdow), która zajęła drugie miejsce, a trzecie wywalczył zespół z Oddziału Zabezpieczenia Dowództwa Garnizonu Warszawa (OZ DGW).

W klasyfikacji indywidualnej, wśród pań do 30 roku życia zwyciężyła Magdalena Łuń z OZ DGW, druga była ppor. Ewelina Zakrzewska z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego (10 psam), a trzecia – st. szer. Anna Grzelak z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia (15 SBWD).

Kobiety powyżej 30 roku życia pokonała st. szer. Anna Olender z 10 psam. Za nią na podium uplasowała się por. Małgorzata Wiśniewska z OZ DGW, a na trzecim miejscu była st. szer. Wioleta Klimczak z 15 SBWD.

W kategorii mężczyzn do 35 roku życia pierwsze miejsce zajął szer. Tomasz Ratajczyk z Pułku Ochrony, drugie - wywalczył szer. Artur Kotarski z 10 pdow, a trzecie – st. szer. Marek Wójcik z 15 SBWD. Z kolei panów między 35 a 45 rokiem życia pokonał mjr Łukasz Łącki z OZ DGW. Tuż za nim na podium stanął ppor. Robert Polański z OZ DGW, a trzeci był kpt. Michał Michlewicz z 10 pdow.

Wśród mężczyzn powyżej 45 lat najlepszy okazał się st. chor. szt. Piotr Wojajczyk, który reprezentował 15 SBWD. Drugie miejsce zajął Mirosław Pająk z drużyny gospodarzy mistrzostw, a trzecie – st. chor. szt. Robert Lampart z 10 psam.