DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
02.03.2018
Reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia pokonała jedenaście innych drużyn z jednostek Dowództwa Garnizonu Warszawa zdobywając tym samym puchar dowódcy stołecznego garnizonu w piłce siatkowej.

Pięciodniowe zawody rozgrywały się na terenie 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego.

Tuż za zwycięzcami z Wrocławia, na podium uplasował się zespół gospodarzy – 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Pułku Ochrony.

Tytuł najlepszego atakującego turnieju przyznano st. szer. Pawłowi Siemko vel Siemczukowi ze zwycięskiej drużyny, a na miano najlepszego rozgrywającego zasłużył st. chor. sztab. Tomasz Kożuchowski, również z Wrocławia.

Medale i puchar zwycięzcom wręczył płk Robert Kowalski, dowódca 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego.