DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
02.03.2018
Płk Tomasz Dominikowski, który od ponad roku pełnił funkcję szefa Pionu Szkolenia Dowództwa Garnizonu Warszawa pożegnał się ze stołecznym garnizonem. Dalszą służbę pełnić będzie jako szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy.

Pożegnanie płk. Dominikowskiego odbyło się w Sali Tradycji, z udziałem dwóch pocztów sztandarowych: Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego oraz Pułku Samochodowego - jednostek wojskowych, którymi w przeszłości dowodził odchodzący oficer. W spotkaniu uczestniczyli żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej, z którymi wcześniej pracował.
 
 
Gen. bryg. Robert Głąb przypomniał przebieg służby wojskowej byłego szefa szkolenia, dziękując mu za efektywną i pełną poświęcenia pracę nie tylko w Dowództwie Garnizonu Warszawa, ale również w jednostkach wojskowych podległych DGW.
 
 
Dobrą współpracę z Dowództwem Garnizonu Warszawa podkreślał również przyszły szef bydgoskiego WSzW. Zawsze będę Was dobrze wspominał - powiedział na zakońcenie ceremonii płk Dominikowski.

 

 

Klub DGW Dla szkół
Linki społecznościowe DGW na facebook DGW na Instagram DGW na YouTube DGW na flicr DGW na Twitter