DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Poniedziałek, 16 lipca 2018 r.
15.08.2017
W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego i 97 rocznicy Bitwy Warszawskiej, dziś w Warszawie odbył się żołnierski festyn. Organizatorem było Dowództwo Garnizonu Warszawa.

Każdy kto dziś był w stolicy miał okazję do wysłuchania m.in. koncertu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz Orkiestry Wojskowej z Dęblina, a także występów artystów z klubów wojskowych.
 
 
 

 
Wzdłuż ulicy Myśliwieckiej i Szwoleżerów była prezentowana wystawa sprzętu wojskowego, stanowisko Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a także ciesząca się od wielu lat wielką popularnością polowa kuchnia i piekarnia wojskowa.
 
Na boisku sportowym w okolicach Łazienek, czynne było miasteczko wojskowe, a w nim m.in. pokazy dynamiczne wyszkolenia żołnierzy, prezentacja elementów szpitala polowego zakaźnego wraz z wyposażeniem oraz saperski tor przeszkód dla dzieci.
 

 

 
W dniu Święta Wojska Polskiego w Amfiteatrze na Wodzie, odbył się koncert laureatów Festiwalu Piosenki i Tańca organizowanego w ramach „Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego 2017”.
 
Klub DGW Dla szkół
Linki społecznościowe DGW na facebook DGW na Instagram DGW na YouTube DGW na flicr DGW na Twitter