DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Niedziela, 23 kwietnia 2017 r.
10.03.2017
Zakończyły się zawody w tenisie stołowym, w których stawką był Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa. W czterodniowych zmaganiach wzięło udział 16 zespołów, a najlepszy drużynowo okazał się gospodarz turnieju - Pułk Ochrony.

Tuż za Pułkiem Ochrony uplasowała się drużyna z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet wszystkie rywalki pokonała st. chor. Małgorzata Ceglarek z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Najlepszy wśród mężczyzn w wieku powyżej 35 lat był st. chor. Marian Balak z Pułku Ochrony, a żołnierzy którzy nie przekroczyli jeszcze tej granicy wiekowej pokonał st. szer. Łukasz Hardej z tej samej jednostki.

Gospodarze zawodów triumfowali również w klasyfikacji deblowej, w której pierwsze miejsce zajęła para: st. chor. szt. Tomasz Wojewódzki i szer. Mateusz Niedzielski, a także w klasyfikacji mikstowej, którą wygrali: st. chor. Marian Balak i kpt. Aleksandra Goral.

Puchar i medale zwycięzcom wręczył płk Roman Januszewski zastępca dowódcy Garnizonu Warszawa.