DGW BIP DGW
AKTUALNOŚCI
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
09.02.2017
Dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. Robert Głąb wziął udział w uroczystym otwarciu VIII Międzynarodowego Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W tym roku w rozgrywkach weźmie udział rekordowa liczba drużyn. Będzie ich 65 i reprezentować mają kilkanaście krajów. Do rywalizacji stanie również zespół zawodników służących w jednostkach i instytucjach podległych DGW.
 
 
 
W imieniu Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka turniej otworzył nadinsp. Jan Lach, zastępca Komendanta Głównego Policji. W mowie inauguracyjnej przypomniał, że główny cel tej sportowej imprezy to upamiętnienie bohaterstwa funkcjonariusza policji, który rotę ślubowania wypełnił do końca.
 

 

 

Turniej potrwa do 10 lutego, a ranga wydarzenia oraz duża liczba uczestników wymaga rozegrania zawodów w czterech obiektach sportowych:

• Hala Sportowa Dzielnicowego Ośrodka Sportu i rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19,
• Hala Sportowa Centrum Rekreacyjno–Sportowego Dzielnicy Bielany, ul. Lindego 20,
• Hala Widowiskowo–Sportowa „Arena Ursynów”, ul. Pileckiego 122,
• Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 51 im. I. Domeyki Dzielnicy Bielany, ul. Staffa 3/5.

W drodze losowania reprezentacja DGW zakwalifikowała się do grupy G, która swoje mecze rozegra w Hali Sportowej przy ul. Staffa 3/5.
Klub DGW Dla szkół
Linki społecznościowe DGW na facebook DGW na Instagram DGW na YouTube DGW na flicr DGW na Twitter