..:: Dowództwo Garnizonu Warszawa :: Aktualności / Najnowsze - Czas sportowych podsumowań ::..
06 XII 2018

Czas sportowych podsumowań

  • pobierz pdf
  • drukuj
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
W mijającym roku zorganizowano cykl 5 zawodów sportowych, podczas których do rywalizacji stanęło 28 reprezentacji. Przedstawicielom zwycięskich drużyn puchary wręczyli: płk Roman Januszewski, zastępca dowódcy Garnizonu Warszawa oraz płk Wojciech Daniłowski, szef szkolenia DGW.
zdjęcie - Czas sportowych podsumowań

W Dowództwie Garnizonu Warszawa została przeprowadzona odprawa kadry kultury fizycznej i osób zajmujących się problematyką sportu powszechnego w jednostkach oraz instytucjach wojskowych dyslokowanych na terenie stolicy. Podczas odprawy dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego za rok 2018.

W klasyfikacji końcowej najlepsza okazała Wojskowa Akademia Techniczna, która zwyciężyła w piłce siatkowej, tenisie ziemnym oraz badmintonie. Na drugim miejscu uplasował się Pułk Ochrony, zwycięskie dla niego dyscypliny to strzelanie z pistoletu wojskowego oraz tenis stołowy. Trzecie miejsce przypadło 1. Bazie Lotnictwa Transportowego.

Na spotkaniu zaplanowano również kontynuację działalności sportowej w Garnizonie Warszawa na rok 2019. 

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Najnowsze - ostatnie wpisy
04 XII 2018
Lekcja historii dla uczniów ze ...
Dwudziestu uczniów z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli, którzy kształcą się w klasie o profilu ...
03 XII 2018
Nowi oficerowie w strukturach Dowództwa
Przygotowanie nowo przybyłych żołnierzy do funkcjonowania w strukturach Dowództwa Garnizonu Warszawa jest zasadniczym celem rozpoczynającego się 3 grudnia tego roku, trzydniowego ...
02 XII 2018
Żołnierze rezerwy promowani
Na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się uroczysta promocja 160 żołnierzy rezerwy na pierwszy stopień oficerski.
21 XI 2018
Generał Terras w Polsce
Na zaproszenie szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego z dwudniową wizytą w Warszawie przebywa szef Obrony Estonii gen. Riho Terras.