..:: Dowództwo Garnizonu Warszawa :: Aktualności / Najnowsze - Przełaje w Nadleśnictwie Strzałowo ::..
28 IX 2018

Przełaje w Nadleśnictwie Strzałowo

  • pobierz pdf
  • drukuj
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
Ponad 80 zawodników, reprezentujących 16 jednostek wojskowych podległych Dowódcy Garnizonu Warszawa wystartowało w zawodach, w biegach przełajowych. Zawodnicy pokonywali leśnie ścieżki znajdujące się na terenie Nadleśnictwa Strzałowo w okolicach Mrągowa.
zdjęcie - Przełaje w Nadleśnictwie Strzałowo

Biegi przełajowe to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim pokonywanie własnych słabości i umiejętności współpracy pomiędzy zawodnikami.

Zawody „O puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w biegach przełajowych” zostały podzielone na 7 kategorii oraz sztafetę.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

W kategorii mężczyzn do 35 lat na dystansie 3 km pierwsze miejsce zajął st.szer. Marek Szewczyk z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia (10pdow), tuż za nim uplasował się st.szer. Michał Urbanowicz z 15 Sieradzkiej Brygady Dowodzenia (15SBWD), ostatni na podium znalazł się szer. Dariusz Figarski z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego (PreprWP).

W kategorii kobiet do 35 lat na dystansie 3 km zwycięzcą została st.szer. Karolina Kazimierczuk (10pdow), drugie miejsce należało do szer. Anna Suwalska (10pdow), trzecie zdobyła ppor. Ewelina Zakrzewska z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego (10wpsam).

W kategorii mężczyzn powyżej 35 lat na dystansie 3 km najwyższe miejsce na podium osiągnął chor. Bogusław Tomaka (10pdow), drugi był ppłk Wojciech Truszczyński (DGW), trójkę zamknął st.sierż. Sławomir Karczewski-Szelążek (10wpsam).

W kategorii kobiet powyżej 35 lat na dystansie 3 km kolejno uplasowały się, od najwyższego trofeum: st.szer. Wioletta Mandes (10wpsam), ppor. Ewelina Jaworska (15SBWD) oraz st.szer. Aneta Pawlicka (15SBWD).

W kategorii mężczyzn do 35 lat na dystansie 8 km pierwsze miejsce zdobył szer. Mateusz Malec (10pdow), drugie st.szer. Damian Drzewiecki (PreprWP), trzecie szer. Damian Gawlak z Pułku Ochrony (pochr).

W kategorii mężczyzn powyżej 35 lat na dystansie 8 km zwyciężył st.szer. Grzegorz Buluk (10pdow), tuż za nim znalazł się st.chor. Jan Skawski z Oddziału Zabezpieczenia Garnizonu Stołecznego Warszawa (OZ GSt), trzeci był st.szer. Krzysztof Suchcicki (10pdow).

W kategorii sztafeta 4x1000m najwyżej uplasowali się żołnierze z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia, po piętach wrocławiakom deptali reprezentanci z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, klasyfikację na podium zamknęli mundurowi z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia, II miejsce 10 Warszawski Pułk Samochodowy a III miejsce należało do 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia.

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Najnowsze - ostatnie wpisy
06 XII 2018
Czas sportowych podsumowań
W mijającym roku zorganizowano cykl 5 zawodów sportowych, podczas których do rywalizacji stanęło 28 reprezentacji. Przedstawicielom zwycięskich drużyn puchary wręczyli: płk ...
04 XII 2018
Lekcja historii dla uczniów ze ...
Dwudziestu uczniów z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli, którzy kształcą się w klasie o profilu ...
03 XII 2018
Nowi oficerowie w strukturach Dowództwa
Przygotowanie nowo przybyłych żołnierzy do funkcjonowania w strukturach Dowództwa Garnizonu Warszawa jest zasadniczym celem rozpoczynającego się 3 grudnia tego roku, trzydniowego ...
02 XII 2018
Żołnierze rezerwy promowani
Na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się uroczysta promocja 160 żołnierzy rezerwy na pierwszy stopień oficerski.